Apie mane

Mindaugas KiškisDr. Mindaugas Kiškis yra advokatų kontoros INVENT vadovaujantis partneris ir Mykolo Romerio universiteto profesorius. Dr. Kiškis yra praktikuojantis advokatas nuo 2003 m., turi didelę intelektinės nuosavybės, privatumo bei asmens duomenų ir technologijų teisės konsultavimo, taip pat bylų patirtį.

Teisinį išsilavinimą Mindaugas įgijo Vilniaus universiteto Teisės fakultete 1998 m., o verslo vadybos magistro laipsnį – Baltijos vadybos institute (Vytauto Didžiojo universitete) 2005 m. Mykolo Romerio universitete 2002 m. Mindaugui Kiškiui buvo suteiktas socialinių mokslų daktaro laipsnis.

Dr. M. Kiškis yra laimėjęs daug stažuočių užsienio universitetuose, tarp jų: Vizitiuojančių tyrėjų stažuotę Montanos valstijos universitete (2017), Kinijos Vyriausybės stipendiją užsienio profesoriams (2013), Kanados Vyriausybės stipendiją, skirtą mokslo darbuotojams (2011), Fulbright stipendiją Arizonos valstijos universiteto Sandros Day O’Connor teisės koledže (2007–2008), Markle stipendiją Oksfordo universiteto Wolfson koledžo Socio-teisinių tyrimų centre (2002), Europos Universiteto Instituto socialinių mokslų informacijos tyrimo programos (EUSSIRF) stipendiją (2001), SPIRT programos stipendiją LaTrobe Universiteto D.Bermano kompiuterių ir teisės laboratorijoje (2000) ir TEMPUS programos stipendiją Stokholmo universitete (2000).

Mindaugas Kiškis specializuojasi intelektinės nuosavybės (ypač autorių teisių ir patentų) teisės, technologijų teisės, interneto ir visuomenės informavimo priemonių teisės, privatumo ir asmens duomenų teisės, elektroninio verslo, inovacijų ir verslumo srityse. Dr. M. Kiškis taip pat turi labai didelę patirtį JAV teisės ir atitikties tarptautiniams teisiniams reikalavimams srityse.

Dr. M. Kiškis yra Žinių ekonomikos forumo terybos narys ir Intelektinės nuosavybės teisės darbo grupės vadovas, Informacijos technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos įmonių asociacijos INFOBALT Teisės komiteto narys, Tarptautinės intelektinės nuosavybės mokymo ir tyrimų plėtros asociacijos (ATRIP) narys. Jis, kaip narys ir ekspertas, dalyvavo ir dalyvauja darbo grupėse intelektinės nuosavybės, žiniasklaidos, privatumo ir biomedicinos sričių teisės tematika, ir projektuose dėl intelektinės nuosavybės teisių apsaugos įgyvendinimo, inovacijų sistemų kūrimo ir elektroninių nusikaltimų užkardymo Baltijos ir NVS šalyse.

Per pastaruosius 3 metus įvairiose konferencijose ir seminaruose dr. M. Kiškis perskaitė 17 pranešimų. Jis yra intelektinės nuosavybės teisės ir informacinių technologijų teisės vadovėlių bendraautoris, yra išleidęs 4 monografijas ir paskelbęs 34 straipsnius Lietuvos ir užsienio leidiniuose.

Mindaugas Kiškis puikiai moka anglų ir rusų kalbas, yra ispanų ir kinų (普通话) kalbų pradedantis vartotojas.

Susisiekti galite: mindaugas[at]kiskis.eu arba +370 640 41048.