Apie

Prof. Dr. Mindaugas Kiškis yra advokatų kontoros INVENT vadovaujantis partneris ir Mykolo Romerio universiteto profesorius turintis daugiau nei 20 metų patirtį.

Prof. Kiškis yra praktikuojantis advokatas nuo 2003 m., 17 metų dirbo didžiausioje Lietuvos advokatų kontoroje “Ellex Valiūnas” (buvusi “LAWIN”, “Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai”). Prof. Kiškis turi daugiau nei 2 m. teisinio darbo JAV patirtį.

Prof. Kiškio specializacija yra technologijų ir intelektinės nuosavybės sandoriai, intelektinės nuosavybės strategijos, technologijų taikymo ir technologinių paslaugų atitiktis, ginčai su priežiūros institucijomis, tarptautiniai ginčai dėl technologijų sandorių ir intelektinės nuosavybės.

Prof. Kiškis turi išskirtinę patirtį Lietuvoje teikiant racionalias intelektinės nuosavybės teisės ir patentinio patikėtinio paslaugas orientuotas į kliento konkurencinį pranašumą, o ne klientams nereikalingų ar net žalingų intelektinės nuosavybės produktų pardavimus.

Intelektinė nuosavybė yra tapusi savanaudiškų konsultantų manipuliavimo įrankiu, pateikiant ją kaip būtinybę kiekvienam verslui. Deja, realybėje ji dažniausiai tampa bendrasmėmis išlaidomis, o blogiausiu atveju gali Jus įtraukti į neprognozuojamus teisinius ginčus.

Nepasiduokite madoms ir savanaudiškiems konsultantams, tarp jų ir oficialioms institucijoms, kurios suinteresuotos priimti ir registruoti kuo daugiau intelektinės nuosavyės paraiškų, nes iš to gyvena.

Dirbdamas su Jumis galėsiu individualiai įvertinti kokios konkrečiai intelektinės nuosavybės reikia Jūsų verslui, kokios galimos alternatyvos įmonės verslo tikslams pasiekti, kur ir kaip racionaliausia siekti intelektinės nuosavybės teisinės apsaugos.